25 років! Прекрасна дата! Для людини це важливий етап, коли юність із її помилками залишаєтся позаду. Приходить пора зважених вчинків, пора майстерності.

Нам чверть століття! Що значить ця дата в житті Рішельєвського ліцею? Це не тільки історична віха… Це рубіж, що дозволяє оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто був із ліцеєм з перших днів його відродження. Це прекрасна можливість привітати нових друзів (а їх у нас багато). І, без сумніву, це час замислитись й окреслити плани на майбутнє.

Ліцей зустрічає це свято вагомими досягненнями в наукових і творчих змаганнях. Це є результатом роботи всього педагогічного колективу та багатолюдної ліцейської сім'ї.

Тут немає байдужих. Кожен педагог – справжній віртуоз, професіонал своєї справи. Серед викладачів ліцею – 1 заслужений працівник освіти України, 6 заслужених вчителів України, лауреати фіналу й абсолютні переможці конкурсу «Учитель року», 6 кандидатів наук, 21 відмінник освіти України, 5 лауреатів Соросівської премії для вчителів, 18 вчителів-методистів, викладачі, аспіранти та студенти Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова.

Гордість ліцею – це не лише його вчителі. Це і наші учнi та випускники, які демонструють високі результати під час складання зовнішнього незалежного оцінювання, на icпитах та олiмпиадах.

Наше свято розпочалося з ювілейного велопробігу, перейшло в яскравий концерт і регату знань, а завершилося урочистим вітанням вчителів у Літературному музеї.

Усі фотографії високої якості (для друку) можна завантажити ТУТ.