Отделение математики

Классный руководитель
ДЕМЕНКО Владимир Павлович

  1. ВИДРУК Мария Владимировна
  2. ВЫСОЦКИЙ Максим Андреевич
  3. ГОРБУНОВА Юлия Вячеславовна
  4. ДАВЫДОВ Олег Александрович
  5. ДАНИЛЕНКО Егор Павлович
  6. ДВЕРНИЦКИЙ Иван Андреевич
  7. ДУДА Екатерина Владимировна
  8. ЖУРАВЛЁВА Анастасия Олеговна
  9. ЗАЙЦЕВ Николай Дмитриевич
  10. КВАСИЛЬЧУК Марья Александровна
  11. КОНСТАНТИНОВА Виктория Викторовна
  12. КОРОЛЬ Максим Дмитриевич
  13. КОРХОВА Арина Сергеевна
  14. ЛИВИТЧУК Максим Андреевич
  15. НГУЕН Кхак Дык Занг
  16. ПЕТРОВ Владислав Витальевич
  17. ПРОСВЕТОВ Вячеслав Андреевич
  18. ПЯТКОВСКИЙ Кирилл Сергеевич
  19. РАДЧУК Николай Владимирович
  20. РУСЛЯЧЕНКО Ксения Максимовна
  21. РЯБЧУК Дмитрий Вячеславович
  22. РЯЗАНОВ Владимир Владимирович
  23. САС Даниил Сергеевич
  24. СТЕПАНЕНКО Никита Витальевич
  25. ФЕДОСЕЕВ Константин Денисович
  26. ФИЛИПЕНКО Никита Владимирович
  27. ХРИСТОФОРОВА Вероника Сергеевна
  28. ШВЕЦ Валерия Геннадиевна
  29. ЯКОВЛЕВ Максим Денисович

Отделение физики

Классный руководитель
ГАНОВА Анна Владимировна

  1. АНДОЛИКЕВИЧ Максим Владимирович
  2. БЕССОНОВА Александра Александровна
  3. БОРДУЛАНЮК Никита Алексеевич
  4. БУЦ Максим Геннадиевич
  5. ГУРКОВСКИЙ Алексей Леонидович
  6. ЖУК Светлана Сергеевна
  7. ЗАГОРОДНИЙ Михаил Георгиевич
  8. ЗЫОНГ Минь Хуен
  9. ИВАНЬКО Ярослав Сергеевич
  10. КИШУБАЕВА Ксения
  11. КУРИЛОВ Артем Андреевич
  12. ЛИХТАРЁВ Алексей Вадимович
  13. МАКАРОВ Василий Андреевич
  14. МЕРКУЛОВ Алексей Владимирович
  15. МОЛЧАНОВ Дмитрий Юрьевич
  16. МОЛЧАНОВ Игорь Юрьевич
  17. МОРОЗОВ Илья Андреевич
  18. САПЕГА Никита Александрович
  19. СМАГЛЮК Юлия Алексеевна
  20. ТЕСТОВА Диана Николаевна
  21. ТУЧКОВ Иван Денисович
  22. ФИЛАК Александр Юрьевич
  23. ФРАНКО Николай Вячеславович
  24. ХЛЫСТУН Регина Витальевна
  25. ЧУРСИН Сергей Геннадиевич
  26. ШАКУН Илья Константинович
  27. ШЕРЕПЕРОВ Владимир Сергеевич
  28. ЯЦЫШИН Владислав Денисович


Отделение химии и биологии

Классный руководитель
ГУСЕВА Светлана Юрьевна

  1. АВДЕЕВА Ульяна Эдуардовна
  2. БАИМКИНА Виктория Борисовна
  3. БОРИСЕНКО Александра Андреевна
  4. ВАСИЛЬЕВ Александр Вячеславович
  5. ГНИДЕНКО Владимир Вячеславович
  6. ГОРБАНЬ Полина Михайловна
  7. ДАНИЛИШИНА Дарья Александровна
  8. ИПЛИКЧЕЕВ Никита Сергеевич
  9. ИЩЕНКО Денис Андреевич
  10. КАЛАЯНОВА Виктория Ивановна
  11. КАХЧИ Дарья Георгиевна
  12. КОВТУН Илья Вячеславович
  13. КОСЮГА Андрей Игоревич
  14. ЛАТИЙ Ольга Александровна
  15. ЛИННИК Валерия Валерьевна
  16. МИХАЙЛОВ Кирилл Алексеевич
  17. НЕФЁДОВ Артемий Александрович
  18. ОШКИНА Екатерина Юрьевна
  19. ПРЕЛЫГИНА Ева Витальевна
  20. ПОГРЕБЕЦКИЙ Павел Игоревич
  21. ПОДОЛЯН Владислава Александровна
  22. ПОЛОНИК Екатерина Сергеевна
  23. РУДЫК Валерия Владимировна
  24. СИНЮЧЕНКО Дарья Викторовна
  25. СКОРОХОД Александра Викторовна
  26. СМЕТАНКИНА Светлана Константиновна
  27. СНЫТИНА Екатерина Олеговна
  28. СОМОВА Елена Александровна
  29. СПИНОВА Дарья Владиславовна
  30. ТИХОНОВА Полина Андреевна
  31. ТКАЧЕНКО Елизавета Олеговна
  32. ЧУБРИК Сергей Олегович
  33. ШМУРАТКО Елизавета Викторовна


Отделение ИКТ

Классный руководитель
ДОБРОВЕНКО Валерия Юрьевна

  1. АЛЕКСЕЕВ Максим Алексеевич
  2. АСЕЕВ Кирилл Никитович
  3. БАБИЧ Ярослав Сергеевич
  4. БАЛОВНЕВ Андрей Игоревич
  5. БЕЛОШКУРА Максим Сергеевич
  6. БРУННЕР Арсений Дмитриевич
  7. ДАШКИН Дмитрий Владиславович
  8. ЗАДВОРНЫЙ Никита Антонович
  9. ИВАНОВ Александр Алексеевич
  10. КАСЬЯНОВ Ярослав Владимирович
  11. КОВАЛЕВИЧ Александр Сергеевич
  12. КОВТУНОВИЧ Денис Олегович
  13. ЛАВОШНИКОВА Мария Сергеевна
  14. ЛИТВИНА Ксения Олеговна
  15. МУСИЙЧУК Яна Яковлевна
  16. НИКИТИН Никита Русланович
  17. ПАСЕЧНИК Максим Владиславович
  18. ПИНУЛ Глеб Алексеевич
  19. ПОДЫМОВ Андрей Дмитриевич
  20. СЛОБОДИНА Анна Ивановна
  21. СОЛОДЧУК Лев Викторович
  22. СТЕПОВОЙ Владислав Юрьевич
  23. СУХИНА Диана Олеговна
  24. УМАРОВ Тимур Асилбекович
  25. ФЕДЧУК Евгений Павлович
  26. ХОМЕНКО Остап Витальевич
  27. ШВЕЦ Дарья Павловна



                 Всего 117 выпускников



Ришельевский лицей объявляет набор в 5-ый, 7-ые и 10-ИКТ классы.

Правила проведения конкурсного набора, форма регистрации, бланк заявления и другие материалы размещены на веб-сайте лицея в разделе «Абитуриенту».

Дата проведения вступительных экзаменов будет определена и опубликована на веб-сайте лицея, как только будут сняты карантинные меры, связанные с пандемией.

С 30 апреля по 31 мая 2020 г. можно будет подать документы ТОЛЬКО в электронном виде. Для это нужно выполнить следующие действия:

  1. заполнить регистрационную форму по ссылке: 5 класc, 7М класc7Ф клаcс7ХБ клаcс7 ІКТ клаcс10 ІКТ клаcс (выбрать нужное);
  2. В регистрационной форме укажите точный электронный адрес и номер телефона для связи в случае необходимости;
  3. заявление заполнить, распечатать и подписать (фотографию ребенка можно приклеить на оригинал заявления);
  4. заполненное и подписанное заявление отсканировать и переслать скан-копию на электронную почту лицея .

Оригиналы документов (в соответствии с поданными в определенные сроки электронных заявлений) для участия в конкурсном наборе можно будет подать в приемную комиссию лицея после снятия карантинных мер.

Пересылать в электронном виде справку с места учебы ребенка не надо.

Вся информация о вступительной кампании будет размещаться на сайте лицея и странице Ришельевского лицея в Фейсбуке.

Телефон для справок: +380487373981

Комунальний заклад «Рішельєвський ліцей» оголошує набір в 5-ий, 7-мі,10 ІКТ класи.

Правила проведення конкурсного набору, форма реєстрації, бланк заяви та інші матеріали розміщені на веб-сайті ліцею в розділі «Абітурієнту».

Дата проведення вступних іспитів буде визначена і опублікована на веб-сайті ліцею, як тільки офіційно знімуть карантинні обмеження, пов'язані з пандемією.

З 30 квітня по 31 травня 2020 р. можна подати документи ТІЛЬКИ в електронному вигляді. Для цього потрібно виконати наступні дії:

  1. заповнити реєстраційну форму за посиланням: 5 клас, 7М клас, 7Ф клас, 7ХБ клас, 7 ІКТ клас, 10 ІКТ клас (обрати потрібне);
  2. у реєстраційній формі вкажіть точну електрону адресу і номер телефону для зв'язку у разі потреби.
  3. заяву заповнити, роздрукувати і підписати (фотографію дитини можна приклеїти на оригінал заяви);
  4. заповнену і підписану заяву відсканувати та переслати скан-копію на електрону пошту ліцею .

Оригінали документів (відповідно до надісланих в зазначені терміни електронних заяв) для участі в конкурсному наборі можна буде подати в приймальну комісію ліцею після зняття карантинних заходів.

Надсилати в електронному вигляді довідку з місця навчання дитини не потрібно.

Уся інформація про вступну кампанію розміщуватиметься на веб-сайті ліцею і сторінці Ришельевского ліцею у Фейсбуці.

Телефон для довідок: +380487373981


Отделение математики

Классный руководитель
МАЛИС Сергей Ильич

  1. АЛБУ София Дмитриевна
  2. АСЕКО-НКИЛИ Андрей Мигелевич
  3. БОГАЧ Алексей Алексеевич
  4. БОРИСОВА Мирра Андреевна
  5. БОЦУЛЯК Игорь Станиславович
  6. ВОРОТОВ Дмитрий Вадимович
  7. ГЕРБАЛИ Никита Эдуардович
  8. ДАНЬКО Алексей Юрьевич
  9. ЖАРКАЯ Мария Сергеевна
  10. ЗОЗУЛЯ Алина Александровна
  11. ИВАНЧЕНКО Александр Владимирович
  12. КИРИЛОВА Анна Сергеевна
  13. КЛИМЕНКО Данила Владимирович
  14. КОВАЛЕНКО Дмирий Игоревич
  15. КОНЬКОВ Михаил Сергеевич
  16. КРАКОВСКИЙ Владислав Александрович
  17. МАНАЕВ Глеб Владимирович
  18. МЕТАСОВ Андрей Сергеевич
  19. ПИСАРЕВСКАЯ Наталья Александровна
  20. ПРОШКО Данила Александрович
  21. РАПЧИНСКИЙ Александр Демьянович
  22. РУДЬ Никита Русланович
  23. СВЕЧИХИН Евгений Игоревич
  24. ТКАЧЕНКО Ольга Вадимовна
  25. ФИЩУК Евгений Богданович
  26. ЧМЫХОВА Ангелина Сергеевна
  27. ШАПОВАЛОВ Никита Валерьевич
  28. ЮРЧЕНКО Юрий Михайлович




Отделение физики

Классный руководитель
ПРОКОПЕНКО Людмила Викторовна

  1. АРСАТЬЯНЦ Оксана Андреевна
  2. ВАРВАРИН Михаил Олегович
  3. ВАРЧЕНКО Егор Игоревич
  4. ВЕРЕЩАКА Кристина Максимовна
  5. ГОРДЕЕВ Константин Юрьевич
  6. ГУМЕНЮК Яков Васильевич
  7. ДОБРОВОЛЬСКИЙ Михаил Андреевич
  8. ДОВЖЕНКО Анна Денисовна
  9. ДОМБРОВАН Михаил Александрович
  10. ЗАПЕРЧЕНКО Владислав Витальевич
  11. ЗАХАРЕНКО Владимир Сергеевич
  12. ЖУЧЕНКО Ева Валентиновна
  13. КИРИЛОВ Виктор Владиславович
  14. КОПЫТОВ Илья Игоревич
  15. КРЕМИНСКАЯ Софья Андреевна
  16. КУРОЧКИН Матвей Ростиславович
  17. ЛЕСКОВ Денис Юрьевич
  18. ЛИЧИКАКИ Олег Евгеньевич
  19. МАКОВЕЦКИЙ Георгий Михайлович
  20. РЯПОЛОВ Сергей Дмитриевич
  21. СМОЛЯНСКИЙ Евгений Сергеевич
  22. СОКОЛОВА Екатерина Олеговна
  23. СОЛОИД Михаил Андреевич
  24. ТИМОФЕЕНКО Константин Викторович
  25. ТОЛСТОПЯТ Максим Вадимович
  26. ЧАЩИН Данила Александрович
  27. ШАКУН Таисия Леонидовна
  28. ШЕВЧЕНКО Анна Геннадиевна
  29. ШИБАЕВ Арсений Юрьевич
  30. ЯРОЦКИЙ Андриан Сергеевич


Отделение химии и биологии

Классный руководитель
ПАНКОВА Екатерина Сергеевна

  1. БЕЛЮК Дарья Сергеевна
  2. БЕЛОЧЕНКО Алексей Евгеньевич
  3. БЕССМИЛЬНАЯ Екатерина Дмитриевна
  4. БРАГА Ангелина Григорьевна
  5. ВАСИЛЕНКО Леонид Андреевич
  6. ГАВРИЛЮК Владислав Витальевич
  7. ДОВЖЕНКО Никита Андреевич
  8. ЕМЧИЦКАЯ Ангелина Владимировна
  9. КАСАПУ Татьяна Александровна
  10. КОЛЕСНИКОВ Артём Алексеевич
  11. ЛУЧКО Иван Андреевич
  12. МАЦУЕВА Мария Юрьевна
  13. МЕНДЕЛУЦА Михаил Денисович
  14. МЕЛЬНИК Юлия Михайловна
  15. МОТЕЙКО Елена Николаевна
  16. НИЖНИЧЕНКО Татьяна Вячеславовна
  17. ОЛЬХОВИК Варвара Дмитриевна
  18. ОНОПРИЕНКО Дарья Романовна
  19. ПАРФЕНЮК Ольга Витальевна
  20. ПОТРЕБЧУК Олег Игоревич
  21. СЕМЁНОВА Анастасия Евгеньевна
  22. СКРИПКА Татьяна Александровна
  23. ТИМОШЕНКО Илья Романович
  24. ШАМСЕЕВ Ильдар Саукатович
  25. ШВЕЦ Анастасия Александровна
  26. ШЕВЧЕНКО Милана Дмитриевна
  27. ШЕПЕЛЮК Оскар Юрьевич
  28. ШЕРЕПЕРОВ Евгений Сергеевич
  29. ШУКОВИЛОВА Ольга Александровна
  30. ШУЛЬГА Ярослав Игоревич


Всего 88 выпускников

У нашому ліцеї ми хочемо створити кожному з учасників освітнього процесу середовище, засноване на відкритості, доступності, взаємоповазі, розкритті наукового і творчого потенціалу. Система організації роботи ліцею базується на фундаментальних цінностях людства і проецирується в усіх його ініціативах. Ліцей - це вікно, яке не тільки об'єднує людину і природу, а й пропонує всебічний і гармонійний розвиток.

У ліцеї створено середовище, завдяки якому освіта і відкритість всесвіту нероздільні, а також

• сприяє отриманню нових знань, розвитку мислення і компетенцій, необхідних для дослідження всесвіту і особистісного зростання;

• в стрімко мінливому світі дозволить в майбутньому кожному випускнику швидко змінити напрям застосування своїх знань і отримати нову спеціальність, а його талант завжди може бути потрібним;

• формує креативне мислення і вчить знаходити неординарні і оптимальні рішення не тільки в стандартних, а й екстремальних ситуаціях;

• дозволяє педагогам, як початківцям, так і професіоналам, повною мірою реалізувати свій педагогічний потенціал.

 

 

Основна філософія в освітній парадигмі ліцею полягає в тому, що знання і навички здобуваються з великими труднощами, але залишаються назавжди і допомагають подоланню будь-яких життєвих проблем.

Впроваджувана проектна форма навчання в ліцеї вчить найціннішому - вмінню працювати в колективі, бути толерантним до думки інших і знаходити компроміси для досягнення спільної мети!

Наш ліцей – це численна родина, яка створюється спільними зусиллями вчителів, учнів, батьків і його випускників. Це розвиває почуття приналежності кожного до її створення, в яку завжди хочеться повернутися і зробити ще щось корисне для її процвітання!

У ліцеї учні живуть в унікальних умовах, які надихають до академічного, творчого, соціального і спортивного вдосконалення.

Приходь! Ми допоможемо тобі відкрити вікно у всесвіт твоїх нових можливостей, а ти допоможеш це зробити іншим!

Директор ліцею,

Валерій Якович Колебошин

Новини адміністрації


  • КЗ "Рішельєвський ліцей" проводить вступні випробування за таким графіком:

         1 тур 26 червня о 9.00 для учнів, які вступають до 5-их класів (письмова робота з математики), о 12.00 для учнів, які вступать до 7-их класів (письмова робота з математики).

         2 тур 27 червня о 9.00 для учнів, які вступають до 5-их класів (українська мова - диктант), о 12.00 для учнів, які вступають до 7-их класів (письмова робота з профільного предмету).

Новини ліцею


  • КЗ "Рішельєвський ліцей" проводить вступні випробування за таким графіком:

         1 тур 26 червня о 9.00 для учнів, які вступають до 5-их класів (письмова робота з математики), о 12.00 для учнів, які вступать до 7-их класів (письмова робота з математики).

         2 тур 27 червня о 9.00 для учнів, які вступають до 5-их класів (українська мова - диктант), о 12.00 для учнів, які вступають до 7-их класів (письмова робота з профільного предмету).