"Інтелектуальний марафон" 2022

Запрошуємо юних інтелектуалів Одеси та області взяти участь у щорічному фестивалі наук Рішельєвського наукового ліцею "Інтелектуальний марафон".

Подія відбудеться в 3 етапи: 12 та 19 лютого - онлайн-тури, на 19 березня запланований очний тур.

Запальний спектакль "Диско 80-х"

"Диско 80-х" - бадьорість і ностальгія, ліричні вірші та запальні танці, ніжність першого кохання та одеський гумор.

Свій перший репортаж підготували наші ліцеїсти Костя Бондарчук та Настя Токарева. Обидва брали участь у передноворічному спектаклі. Тож діляться своїми власними враженнями від чудової постанови.

Київські пригоди ліцейських репортерів

Як вмістити у 5 хвилин репортажу яскраві враження від триденної освітньої подорожі у Київ? Ми з нашими юними журналістами, переможницями конкурсу "Репортер" знаємо, як! І вам із задоволенням покажемо.

Ось наші 5 хвилин захоплення від закулісся роботи київського телебачення https://www.youtube.com/watch?v=zHrSVWsMbDk&t=9s.

Пізнавальний проєкт "Слова"

З Новим роком, друзі! Здоров'я, миру, любові та віри всій величезній Рішельєвській родині! Звершень, пізнання, жаги до життя, творчості та наукових досягнень!

А ми починаемо новий рік новим пізнавальним проєктом. Пограємо в слова? Що спільного у слів канікули, песик та зірка? Дивимось!

Конкурс "Одесит року"

Лауреатами щорічного конкурсу "Одесит року" стали два учня Рішельєвського наукового ліцею! Це Артем Куліковський (учень 8 фізичного класу) та Михайло Шиндер (учень 11 математичного класу). Цікаво, що хлопці - повні протилежності: один розвивається у творчості, другий - в компьютерних науках.

Артем - володар кубку світу по степу в категорії діти, багатократний чемпіон України по степу. Цього року брав участь в програмі "Діти проти зірок", на новому каналі, під час одного зі змагань за хвилину відбив 407 ударів. На рахунку Артема вже більше 20 дипломів різноманітних танцювальних конкурсів!